Вітання з Новим 2016 роком та Різдвом Христовим

31.12.15

Шановні жителі Тульчинської громади!

Відходить у історію ще один, непростий рік, рік який приніс у кожну українську оселю тривогу, а подекуди й трагедію, пов’язані із подіями на Сході України.

Разом з тим, ми знову перегортаємо сторінку нашого життя, нашої історії.

Дозвольте мені  особисто від себе, депутатського корпусу районної ради привітати усіх Вас з наступаючим Новим роком та світлим святом Різдва Христового!

Незважаючи на всі  труднощі органи місцевого самоврядування та виконавчої влади району, завдячуючи, насамперед, Вашій підтримці  долали проблеми,  розробляли нові та продовжували впроваджувати уже розпочаті соціально-значущі проекти для нашого району. 

Спільно ми  наполегливо працювали, намагались реалізувати те, що планували. Ми звіряли власні досягнення із досягненнями району, спільними зусиллями долали труднощі, вчились на помилках і прорахунках.

Я вдячний з того, що вас, шановні земляки, попри всі труднощі не полишає благородне прагнення змінити життя в нашому спільному домі на краще та гордий, що ми єдині у цій важливій справі.

  Віримо, що любов до рідного краю, прагнення зробити його кращим будуть головною нашою опорою у 2016 році, незважаючи на те, що цей рік буде складним і не лише у фінансово-економічному плані.

Новий рік і Різдво - традиційно родинні свята. Нехай вони стануть  для нас щедрими на добрі справи та здобутки. Нехай Різдвяна зоря об`єднає усіх нас - і тих, хто зустрічає ці свята в колі найближчих і найдорожчих людей, і тих, хто далеко від рідної домівки та благословляє наші помисли, слова і діла, і тих, хто в такий тривожний для усіх нас час захищає територіальну цілісність нашої держави на Сході України.

 У цей день звідусіль з'їжджаються до рідної домівки рідні та близькі, навстіж відчинені ворота кожної оселі в очікуванні добра, щастя, міцного здоров'я, оберегом горять на святковому столі вогні - так було з прадавніх часів і буде завжди, поки живуть у серці почуття великої родини, любові до ближнього, єднання і злагоди. Тож хай об'єднаються в році новому всі добрі починання і звершення заради майбуття наших сіл, селищ, міста, держави! Міцного Вам здоров`я, достатку, сімейного благополуччя, тепла та любові у душах і серцях! Довгоочікуваного миру нашій країні і Божої благодаті в кожен наш дім!

З наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

Голова районної ради                         О.Авраменко

Повернутись