Звіт про роботу депутата обласної Ради Миколи Яськова в 2018 році Джерело: https://vinrada.gov.ua

12.03.19

Свою роботу, як депутат Вінницької обласної Ради спрямовував на захист інтересів громадян, виконання доручень виборців в межах депутатських повноважень, наданих Законом України «Про статус депутатів місцевих рад». Впродовж звітного періоду сприяв вирішенню нагальних життєвих питань своїх виборців та інших громадян, які потребували допомоги.
Намагався приймати активну участь в роботі обласної ради. Із 8-ми пленарних
засідань взяв участь в 6-ти. Я є членом постійної комісії обласної Ради з питань
будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку. Взяв участь в роботі 3 засідань із 4. Комісія в своїй роботі розглянула низку актуальних питань. Серед них:

– покращення стану мережі доріг області, їх експлуатації, утримання та ремонту, а також недоліки в роботі дорожніх організацій та шляхи покращення цієї роботи;

– дієва реалізація обласної програми «Питна вода»;
– питання якості послуг, що надаються організаціями долученими до ринку
пасажирських перевезень в області;

– шляхи покращення реалізації програми доступного житла.
Загалом проблематика діяльності комісії досить широка і стосувалась життя
багатьох населених пунктів та жителів області.
Брав участь в роботі Тульчинської районної ради та Тульчинської ОТГ.
Впродовж року здійснював систематичний прийом громадян. Це дало змогу ближче познайомитись із проблемами жителів виборчого округу, краще зрозуміти їх сутність і намітити можливі шляхи вирішення.
Найбільше звернень надійшло з проханням про надання матеріальної допомоги на лікування важкохворих. Усі вони були розглянуті, зібрано необхідні документи і виділено кошти в межах наявного депутатського фонду. Всього таку допомогу було надано 46 особам на суму 90 тис. грн. В основному – це лікування онкохворих, реабілітація учасників бойових дій, дітей. Крім того, з власного підприємницького фонду, благодійну допомогу на лікування було надано 5 особам на суму 18 тис. грн.

Предметом постійної турботи є особи з обмеженими фізичними можливостями, які теж потребують допомоги в зв’язку із складним матеріальним становищем. Таку допомогу було надано 15 особам на суму 31 тис. 500 грн.
В полі мого зору знаходяться школи сіл Дранки та Одаї, а також дошкільні заклади. В школах проведено заміну старих вікон на енергозберігаючі на суму понад 60 тис. грн. Дітям шкіл та дошкільних закладів і день Святого Миколая та новорічно-різдвяні свята було придбано святкові подарунки.
На прохання працівників дитячого реабілітаційного центру «Промінь надії»
м. Тульчина було надано матеріальну допомогу на облаштування ігрового майданчика в сумі 5 тис. грн.

Не залишаються поза увагою творчі колективи та аматорська фольклорна
самодіяльність. Так на прохання керівника зразкового музичного дитячого театру «Росинка» м. Тульчина було надано допомогу в сумі 5 тис. грн для організації поїздки на конкурс до м. Києва. Для матеріального заохочення роботи аматорських художніх колективів сіл Дранка, Одая, Тиманівка було виділено понад 16 тис. грн. допомоги.

Постійно спілкуючись із керівниками добровільних спортивних організацій та
тренерами команд, надавав неодноразову матеріальну допомогу в організації  змагань та поїздках на чемпіонати дівочій збірній команді з фут залу «Плеяда» м. Тульчина.

З метою розвитку та збереження духовності, долучався до ремонту костелу
святого Станіслава римо-католицької релігійної громади м. Тульчина. Допомогу було надано на суму понад 40 тис. грн.
Значною частиною моєї роботи є спілкування із волонтерськими організаціями
Тульчинського району та учасниками бойових дій на Сході України. Їхні проблеми та турботи ніколи не були для мене чужими, тому завжди реагую на прохання про допомогу.

Приймав участь у значимих заходах, які відбувались на території мого виборчого округу. І надалі буду відгукуватись на прохання та пропозиції жителів краю, захищати їх права та інтереси, а також приймати участь у впровадженні державної політики на місцевому рівні.
В свою чергу дякую всім жителям Тульчинщини, які підтримують мене. Це надихає і надає стимул рухатись вперед.
Депутат обласної Ради Микола Яськов
Джерело: https://vinrada.gov.ua/zvit-pro-robotu-deputata-oblasnoi-radi-mikoli-yaskova-v-2018-roci.htm

Повернутись