Зустріч в Білоусівській територіальній громаді

12.03.19
11 березня 2019 року голова районної державної адміністрації Віталій Чуба відвідав  Білоусівську територіальну громаду. Зустріч з громадянами відбулася в сільському будинку культури.
На зустрічі  були присутні начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Микола Богач, начальник відділу обслуговування Тульчинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Антоніна Горобець, головний лікар районного Центру первинної медико-санітарної допомоги Віталій Нечипорук, начальник організаційного відділу апарату райдержадміністрації Валентина Плаксій, начальник відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та інфраструктури райдержадміністрації Микола Шевчук, заступник начальника відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації Сергій Чепернатий, головний спеціаліст загального відділу апарату райдержадміністрації Тетяна Бакума та начальник загального відділу районної ради Олександр Данилюк.
Віталій Чуба підкреслив, що основна мета зустрічі – вивчення  проблем і потреб громади. У своєму виступі голова районної державної адміністрації інформував населення про те, що зроблено в районі у 2018 році та окреслив завдання на 2019 рік.
Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Микола Богач роз’яснив жителям громади, як відбуватиметься виплата субсидій у готівковій формі.
На питання перерахунків пенсій, які відбудуться з 1 березня 2019 року надала  інформацію начальник відділу обслуговування Тульчинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Антоніна Горобець.
Щодо питань реформ нової української школи відповів заступник начальника відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації Сергій Чепернатий.
З питань  реформ  в охороні здоров’я і підписання декларацій  відповів головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Віталій Нечипорук.
В свою чергу, секретар Білоусівської сільської ради Лідія Герасименко ще раз окреслила ряд завдань, що ставить перед собою громада на наступний рік
(представлених планом перспективного розвитку) та шляхи їх вирішення, а також подякувала усім присутнім за підтримку, яку вона має від керівників району та жителів села.
Далі представники районної влади дали вичерпні відповіді на всі запитання. По завершенню зустрічі голова райдержадміністрації Віталій Чуба відвідав заклади соціальної сфери громади та зазначив, що за останні роки багато зроблено на території сільської ради і подякував за це громаді.

 

 

 

 

 

 

 

Повернутись