Чергова зустріч з ініціативною групою Кирнасівської громади відбулась 14 липня у приміщенні ОДА.

15.07.20

Конфлікт між новими власниками колишнього цукрового заводу та жителями с.Кирнасівки, що у Тульчинському району і досі не вщухає.

Зустріч відбулась під головуванням першого заступника голови ОДА Сергія Здітовецького, а також участь взяли власник заводу та його представники, голова Тульчинської РДА Олег Боровський, Кирнасівський селищний  голова Тамара  Процишина.  

Представники ініціативної групи переконані, що власник, який є кінцевим бенефіціаром підприємства, права власності набув незаконно. Наразі вони кажуть, що в них є інвестор, який готовий відновити завод і продовжувати виробляти цукор. 

У свою чергу, власники висловлюють невдоволення постійними перешкоджаннями місцевих жителів  потрапляти на територію підприємства для проведення необхідних робіт. Наразі підприємство, щодня несе збитки.

Заслухавши сторони конфлікту, Сергій Здітовецький зазначив, що готовий сьогодні у будь-який час зустрітись і поспілкуватись з потенційним інвестором, який, за словами представників ініціативної групи,  має купити цей завод. А також звернувся до власників з проханням докласти максимум зусиль, аби знайти компроміс з місцевим населенням. Це можливо зробити лише продемонструвавши соціальну корисність підприємства. А це розвиток інфраструктури, створення робочих місць, благоустрій території. Посадовець висловив сподівання, що все ж таки місцева громада Кирнасівки та власники заводу знайдуть компромісне рішення.

Сергій Здітовецький також підкреслив, що у обласна державна адміністрація, як орган виконавчої влади, не має права втручатися у виробничу діяльність підприємств. Відповідне рішення прийматиме власник і потенційний інвестор.     

 

Повернутись