Зустріч громадян з народним депутатом

20.02.15

19 лютого 2015 року в м. Тульчині після проведення засідання колегії райдержадміністрації відбулася зустріч громадськості району з народним депутатом України Іваном Споришем. До керівництва району, всіх учасників колегії в залі засідань приєдналися громадсько-партійні активісти, широка громадськість і депутат українського парламенту поспілкувався з людьми, розповів про своє бачення суспільно-політичної, соціально-економічної ситуації в країні, області, відповів на ряд гострих запитань від виборців Тульчинщини і представників Томашпільського району.

У вступному слові І.Спориш наголосив на важливості сучасного періоду державотворення України, адже ми хочемо бути вільною державою. Депутат розповів про прикру соціальну несправедливість для простих людей, про свою роботу в парламенті: «Я пішов туди з патріотичними настроями, щоб захищати інтереси українського народу, своїх виборців».

Також І.Спориш повідомив про необхідність проведення водогону з території Суворовської громади до Тульчина для поліпшення водозабезпечення районного центру, відповів на різноманітні запитання присутніх. Наприкінці зустрічі місцева поетеса з Бортників, завідувач дитячого садочка Галина Калачинська прочитала свій вірш про революцію на Майдані та Героїв Небесної Сотні.

Далі відбувся особистий прийом громадян народним депутатом.

Повернутись