МОЖЛИВОСТІ РОЗВИТКУ ТА ШЛЯХИ ЗАЛУЧЕННЯ ДОДАТКОВИХ РЕСУРСІВ ОБГОВОРИЛИ ПІД ЧАС ЩОМІСЯЧНОЇ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ЗУСТРІЧІ

07.08.20

Кожного місяця Секретаріат ВОАОМС проводить інформаційні зустрічі з головами ОТГ, під час яких відбувається координація дій, обговорення проблемних питань та планування подальшої роботи ВОАОМС та її членів. Така зустріч відбулась і сьогодні, 6 серпня.

Участь в заході прийняв Олександр Піщик – заступник голови Вінницької обласної державної  адміністрації. Він поінформував присутніх про хід виконання Національної ініціативи Президента України «Велике будівництво», про Проєкт «EMERGENCY 2020»  (реконструкція  приймальних відділень в опорних закладах охорони здоров’я), а також розповів про можливості залучення коштів для будівництва амбулаторій загальної практики сімейної медицини у сільській місцевості.

Про відкриття 4 всеукраїнської школи публічної політики та адміністрування, а також про проект для громад «Відкрий себе»  (посилання) розповів Сергій Бондаренко – завідувач кафедрою журналістики Донецького національного університету ім. В.Стуса, голова ГО «Діалог».

З результатами роботи та планами Асоціації на найближчий місяць поділились Ольга Олійник, завідувачка Центру комунікації, зовнішніх зав’язків, залучення грантових ресурсів та Світлана Буяльська, завідувачка Центру організаційно – правової роботи, розвитку інвестиційної спроможності та використання внутрішніх ресурсів.

Повернутись