«Зелена діброва» готова до старту Всеукраїнської акції зі створення лісів!

26.02.20

Учнівське лісництво «Зелена діброва» Брацлавської загальноосвітньої школи №1 утворено на базі .Брацлавського лісництва ДП «Тульчинське лісомисливське господарство» у 2011 році. Юні лісівники зайняли 2-ге місце на всеукраїнському конкурсі «Ліси для нащадків».

Перед стартом щорічної Всеукраїнської акції зі створення лісів з членами учнівського лісництва зустрілися помічник лісничого Долинний В.П., старший майстер лісу Олексій Дунський. Юні лісівники прозвітували про свою роботу. Вони допомагають висаджувати дерева, виготовляти та розвішувати шпаківні, доглядають за лісовими культурами, збирають насіння деревних і чагарникових порід,охороняють птахів.

Старші наставники наголосили на тому, що без лісу людина не може прожити! Бо ліс продукує кисень! Ліси  виробляють близько 50% всього кисню нашої планети. При цьому займають лише близько 10% від усієї площі планети. Тому головним обов’язком людинимає бути бережне ставлення до лісів, любов до природи, збереження лісів та їх мешканців, дбайливе ставлення до рослинного світу.

Тому важливим завданням лісівників є виховання у молоді любові до природи, до лісу. Бо лише разом ми збережемо ліс, врятуємо планету!

 

Пресслужба Вінницького ОУЛМГ 

Повернутись