Засідання постійних комісій

29.05.20

28 травня 2020 року за участю заступника голови районної ради Н.Григорьєвої,  виконавчого апарату районної ради, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації,   керівників підприємств та установ району, приватних підприємців,  відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради.

До порядку денного комісій районної ради  внесено 33 питання.

З основного питання «Про хід виконання районної програми «Майбутнє Тульчинщини в збереженні здоров’я громадян на 2016-2020 роки» депутатів поінформували головні лікарі КНП «Тульчинська центральна районна лікарня» Лисиця В.П.,  КП «Тульчинський районний центр ПМСД» Нечипорук В.О.,   КП «Тульчинська районна стоматологічна поліклініка» Баскевич Л.С.

По питаннях  затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2020 року, про розподіл вільного залишку районного бюджету та з ряду інших членів комісій проінформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Ніколаєнко Є.І.

Кинашівський сільський голова Баленко О.В. проінформувала по питанню

погодження проекту землеустрою щодо встановлення межі населеного пункту с. Мазурівки Кинашівської сільської ради.

Керуючий справами виконавчого апарату районної ради Вільчинський В.В. поінформував депутатів районної ради з питань затвердження Програми приватизації майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Тульчинського району на 2020-2021 роки та з цілого ряду інших питань, що виносяться на розгляд чергової сесії районної ради.

Повернутись