Засідання постійних комісій районної ради

26.01.22

26 січня 2022 року в приміщенні будинку рад відбулись спільні засідання постійних комісій районної ради під головуванням голів комісій Віктора Пилявця та Анатолія Болотіна. В роботі комісій брав участь голова районної ради Василь Неборецький.

На засіданнях комісій розглянуто проекти рішень, які будуть виноситись на розгляд чергової сесії районної ради. З основного питання порядку денного «Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території Тульчинського району та хід виконання рішення 7 сесії районної ради 8 скликання від 29 жовтня 2021 року «Про Комплексну оборонно-правоохоронну програму Тульчинського району на 2021-2025 роки» перед членами постійних комісій виступили керівник Тульчинської окружної прокуратури Пилип Хоменко та начальник Тульчинського районного відділу поліції Василь Костишен.

Депутати також розглянули проект рішення "Про Антикорупційну програму Тульчинської районної ради на 2022-2025 роки".

Начальник відділу фінансів райдержадміністрації, депутат районної ради Євгенія Ніколаєнко проінформувала депутатів з ряду фінансових питань, в тому числі про внесення змін до районного бюджету на 2022 рік.

Головний бухгалтер, депутат районної ради Лариса Огородник ознайомила членів комісій із додатковою потребою на утримання апарату районної ради, що не передбачено доходами районного бюджету на 2022 рік.

Депутатами було напрацьовано ряд проектів рішень щодо внесення змін до раніше прийнятих рішень, зокрема щодо питань комунальної власності та організаційних.

Також депутатськими комісіями було напрацьовано звернення депутатів Тульчинської районної ради 8 скликання до депутата Верховної Ради України, члена Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Лариси Білозір щодо проблем у функціонуванні рад субрегіонального рівня а також подальшого визначення повноважень районних рад.

В цілому депутати розглянули 11 проектів рішень та рекомендували винести їх на розгляд сесії районної ради.

 

 

 

Повернутись