Засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради та районної Координаційної ради з питань оздоровлення дітей та молоді

22.05.19

21 травня 2019 року в приміщенні районної ради відбулось спільне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради та районної Координаційної ради з питаньоздоровлення дітей та молоді. В роботі засідання брали участь заступник голови районної ради Н.Григорьєва, перший заступник голови райдержадміністрації О.Боровський, заступник голови райдержадміністрації В.Шклярук.

Спільне засідання відбулось за участі голів сільських, селищних, міської рад, начальників управлінь, відділів та служб, причетних до організації оздоровлення дітей та молоді району, керівників  та голів профспілкових комітетів підприємств, установ, організацій району.

По першому питанню порядку денного про організаційні заходи з підготовки та проведення літньої оздоровчої кампанії 2019 року в районі доповів начальник управління соціального захисту М.Богач, який акцентував увагу щодо виконання районної програми оздоровлення та відпочинку дітей та молоді на 2018 - 2020 роки, затвердженої рішенням 22 сесії районної ради 7 скликання від 22 березня 2018 року. Протягом 2018 року, зазначив начальник управління, було оздоровлено 1150 дітей, у тому числі: 623 – дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, 127 - дітей з інвалідністю, 37 - дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 218 - обдарованих та талановитих дітей, 135 - дітей учасників АТО, 10 - дітей з числа сімей переселенців.

Фінансове забезпечення літньої оздоровчої кампанії 2018 року складає 1037,5 тис. грн.,

На даний час, на проведення оздоровчої кампанії 2019 року, а саме на закупівлю путівок для дітей із числа пільгової категорії заплановано органами місцевого самоврядування - 383608,00 грн. З районного бюджету виділено 200 тис.грн., для оздоровлення дітей району.

Станом на 15.05.2019 року управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації за рахунок обласного бюджету оздоровлено 11 дітей із числа пільгової категорії. З них: 5 – ДП УДЦ «Молода гвардія» м. Одеса; 6 – «Артек.UA» смт. Пуща – Водиця.

З 01.06.2019 року розпочинається відпочинок дітей пільгових категорій за рахунок обласного бюджету у Регіональній міжгосподарській дитячій установі «АИСТ» Одеської області. З району заплановано направити на відпочинок 18 дітей.

По питанню організації роботи таборів денного перебування на базі загальноосвітніх шкіл району інформували С. Чепернатий- начальник відділу освіти, молоді і спорту районної державної адміністрації, С.Кошелап - заступник начальника відділу освіти, молоді та спорту Тульчинської міської ради; А.Джураєв - начальник відділу освіти Шпиківської селищної ради, які акцентували увагу на організації роботи щодо функціювання пришкільних таборів, в тому числі організації харчування, медичного забезпечення, проведення належного дозвілля школярів. Загалом на території району у 2019 році працюватимуть 5 – таборів денного перебування при загальноосвітніх закладах району (планується охопити відпочинком 265 дітей), 8 таборів денного перебування на території Тульчинської міської ОТГ (планується – 340), 1 табір - денного перебування на території Шпиківської ОТГ (60 дітей).

Начальник Тульчинського районного управління Держпроспоживслужби у Вінницькій області Ю.Щаблевська проінформувала присутніх по питанню дотримання санітарно – гігієнічних вимог в місцях оздоровлення та відпочинку дітей, а також акцентувала увагу на дотриманні відповідних вимог під час проведення випускних заходів у загальноосвітніх школах району.

Про готовність ТОВ дитячого оздоровчого закладу санаторного типу «Подільський Артек» до відкриття оздоровчого сезону 2019 року присутніх проінформувала Н.Колісник – головний бухгалтер ТОВ дитячого оздоровчого закладу санаторного типу «Подільський Артек»», яка зазначила, що з 15 червня 2019 року розпочинається оздоровча зміна в ДОЗ санаторного типу «Подільський Артек», приблизна вартість путівки - 250 гривень в день, що складатиме 5250 гривень за 21 день.

Підвели підсумки засідання заступник голови районної ради Н.Григорьєва та перший заступник голови районної державної адміністрації О.Боровський, зосередивши увагу усіх причетних до оздоровчої кампанії структур на активізації даної роботи, залучені фінансових ресурсів.

 

Повернутись