Засідання 34 сесії районної ради 7 скликання

19.12.19

19 грудня 2019 року в приміщенні районної державної адміністрації відбулася 34-а сесія Тульчинської районної ради 7 скликання, під головуванням заступника голови районної ради  Н.І. Григорьєвої.

На початку сесії, після виконання Державного Гімну України присутні в залі вшанували хвилиною мовчання пам’ять всіх загиблих на сході України захисників та мирних жителів.

Загалом депутати розглянули 31 питання порядку денного,

Про роботу  районної ради за звітній період доповіла заступник голови районної ради Н.Григорьєва. Із співдоповіддю виступив голова постійної комісії районної ради з питань законності, правопорядку Марцинюк В.Г. 

В обговоренні даного питання брали участь депутат районної ради Котовська Л.І., яка детально охарактеризувала роботу освітянської галузі району та Печерського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. та Копіївський сільський голова Чорна О.Д.

Також депутати розглянути питання:

- Про Програму економічного і соціального розвитку Тульчинського району на 2020 рік;

- Про районний бюджет на 2020 рік;

- Про програму кадрового забезпечення медичної галузі району (місцеві стимули) на 2020 – 2027 роки.

На сесії також було розглянуто ряд питань щодо внесення змін до цілого ряду районних програм; затверджено план роботи районної ради 7 скликання на 2020 рік; цілий ряд рішень щодо регулювання питань комунальної власності, тощо. Окремим рішенням депутати підтримали звернення 41-ї сесії Вінницької обласної Ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та державному суверенітету України.

В якості запрошених на пленарному засіданні були присутні перший заступник голови райдержадміністрації Олег Боровський, депутат Вінницької обласної ради Андрій Мельник, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради, представники громадськості, районних ЗМІ та ін.

Депутат обласної Ради Мельник Андрій Юрійович, виступаючи у сесійній залі перед депутатами, керівниками підприємств, установ, організацій та районних відділів та управлінь, акцентував увагу присутніх на серйозних викликах у фінансовому, соціально-економічному та багатьох інших питаннях, які постануть перед районом в наступному році,  депутат обласної Ради закликав присутніх до консолідації, порозуміння та єдності.

 

 

 
 
Повернутись