Засідання 29 позачергової сесії районної ради

24.01.19

24 січня 2019 року під головуванням заступника голови районної ради Н.Григорьєвої відбулось засідання 29 позачергової сесії районної ради. В роботі сесії брали участь голова районної державної адміністрації В.В.Чуба, перший заступник голови районної державної адміністрації О.В. Боровський, заступник голови районної державної адміністрації В.В.Шклярук,  виконавчий апарат районної ради, начальники відділів та служб районної державної адміністрації.

До порядку денного 29 позачергової сесії районної ради було внесено та підтримано ряд проектів рішень, які попередньо були розглянуті на засіданнях постійних комісій та президії районної ради. Зокрема:

  • Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації;
  • Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2018 рік;
  • Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік;
  • Про внесення змін до рішення 28 сесії 7 скликання від 20.12.2018 року №481 «Про районний бюджет»;
  • Про розподіл вільного залишку районного бюджету;
  • Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Тульчинського району в комунальну власність Тульчинської міської об’єднаної територіальної громади.

Що стосується питання розподілу вільного залишку районного бюджету збільшено видатки по відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації в сумі 3979,00 грн. для погашення незабезпеченості по заробітній платі; виділено 150,000 грн. на виконання районної програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності; 264,000 грн. для виплати матеріальних допомог депутатами районної ради та інш.

З усіх питань порядку денного прийняті відповідні рішення.

Повернутись