Засідання 27 позачергової сесії районної ради

21.11.18

21 листопада 2018 року  під головуванням заступника голови  районної ради Н.Григорьєвої відбулось засідання 27 позачергової сесії районної ради, на розгляд сесії винесено 18 проектів рішень, зокрема,

 1. Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації
 2. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року.
 3. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.
 4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, сільськогосподарського призначення що надається в оренду ТОВ «Агро Еталон Плюс» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, на території Крищинецької сільської ради Тульчинського району Вінницької області, площею 2,7843 га.
 5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, сільськогосподарського призначення що надається в оренду ТОВ «Агро Еталон Плюс» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, на території Крищинецької сільської ради Тульчинського району Вінницької області, площею 2,7842 га.
 6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, сільськогосподарського призначення що надається в оренду ТОВ «Агро Еталон Плюс» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, на території Крищинецької сільської ради Тульчинського району Вінницької області, площею 2,7839 га.
 7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, сільськогосподарського призначення що надається в оренду ТОВ «Агро Еталон Плюс» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, на території Крищинецької сільської ради Тульчинського району Вінницької області, площею 2,9420 га.
 8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, сільськогосподарського призначення що надається в оренду ТОВ «Агро Еталон Плюс» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, на території Крищинецької сільської ради Тульчинського району Вінницької області, площею 3,1883 га.
 9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки, земельної ділянки сільськогосподарського призначення що надається в оренду ТОВ «Агро Еталон Плюс» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, на території Крищинецької сільської ради Тульчинського району Вінницької області, площею 3,1866 га.
 10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що надається для ведення товарного сільськогосподарського виробництва шляхом продажу права оренди через аукціон на території Михайлівської сільської ради Тульчинського району Вінницької області, площею 5,8790 га.
 11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянокдля ведення особистого селянського господарства, які належать громадянам і розташовані за межами населеного пункту, на території Тульчинської міської об’єднаної територіальної громади Тульчинського району Вінницької області, площею 5,5797 га.
 12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності,що надається для ведення товарного сільськогосподарського виробництва шляхом продажу права оренди через аукціон на території Печерської сільської ради Тульчинського району Вінницької області (за межами населених пунктів), площею 11,6869 га.
 13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних діляноксільськогосподарського призначення, що перебувають у власності громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Михайлівської сільської ради за межами населеного пункту Тульчинського району Вінницької області, площею 34,8656 га.
 14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних діляноксільськогосподарського призначення, що перебувають у власності громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Михайлівської сільської ради за межами населеного пункту Тульчинського району Вінницької області, площею 28,5894 га.
 15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянкисільськогосподарського призначення, що надається шляхом продажу права оренди через аукціон для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Тульчинської об’єднаної територіальної громади (Тульчинська міська рада) Тульчинського району Вінницької області, площею 6,0000 га.
 16. Про внесення змін до рішення 26 сесії районної ради 7 скликання від 20.09.2018 року №446 «Про затвердження Статуту та Передавального акту Комунального підприємства «Тульчинська центральна районна лікарня».
 17. Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Тульчинського району в комунальну власність Тульчинської міської об’єднаної територіальної громади.
 18. Про відміну рішення 26 сесії районної ради 7 скликання від 20 вересня 2018 р. №449 «Про надання дозволу районній раді на зміну умов договору оренди нежитлових приміщень адміністративної будівлі по вул. Миколи Леонтовича,1 м. Тульчин з Тульчинською міською радою».

В результаті розгляду питань порядку денного позачергової сесії депутатами було прийнято 17  рішень.

В роботі сесії брав участь заступник голови районної державної адміністрації В.Шклярук

 

 

Повернутись