Засідання 26 сесії районної ради

21.09.18

20 вересня 2018 року під головуванням заступника голови районної ради Н. Григорьєвої відбулось засідання 26 сесії районної ради. В роботі сесії брали участь голова районної державної адміністрації В.Чуба., депутати обласної Ради Мельник А.Ю., Білозір Л.М., голови сільських, селищних, міської рад, керівники підприємств, установ, організацій, начальники відділів, управлінь районної державної адміністрації, виконавчий апарат районної ради.

До порядку денного сесії районної ради було внесено 33 проекти рішень, зокрема:

 1. Про звіт голови районної державної адміністрації про виконання делегованих районною радою повноважень.
 2. Про хід виконання районної програми «Майбутнє Тульчинщини в збереженні здоров’я громадян на 2016 – 2020 роки».
 3. Звіт постійної комісії районної ради з питаньосвіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, спорту, туризму та роботи з молоддю.
 4. Про збільшення кількості ставок асистента (вихователя) вчителя в закладах загальної середньої освіти району.
 5. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.
 6. Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації.
 7. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2018 року.
 8. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.
 9. Про виконання Державного Гімну України в середніх учбових закладах Тульчинського району.
 10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення,що перебувають у власності громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та ведення особистого селянського господарства на території Крищинецької сільської ради за межами населеного пункту Тульчинського району Вінницької області, загальна площа 48,8235 га.
 11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення,що перебуває у власності Танасюка Олександра Васильовича для ведення особистого селянського господарства на території Крищинецької сільської ради Тульчинського району Вінницької області, площею 1,5 га.
 12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних діляноксільськогосподарського призначення, що передаються в оренду ФГ «Харвест» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Михайлівської сільської ради за межами населеного пункту Тульчинського району Вінницької області.
 13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних діляноксільськогосподарського призначення, що перебувають у власності громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Михайлівської сільської ради за межами населеного пункту Тульчинського району Вінницької області.
 14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок водного фонду, що перебувають в оренді Неплюєва Сергія Васильовича для рибогосподарських потреб за межами населеного пункту на території Кинашівської сільської ради Тульчинського району Вінницької області.
 15. Про затвердження тарифів на платні соціальні послуги, які надаються Територіальним центром соціального обслуговування Тульчинського району.
 16. Про утворення комунальної установи «Тульчинський районний інклюзивно-ресурсний центр».
 17. Про затвердження Статуту та Передавального акту Комунального підприємства «Тульчинська центральна районна лікарня».
 18. Про затвердження Статуту та Передавального акту КП «Тульчинська районна стоматологічна поліклініка».
 19. Про передачу легкового автомобіля з балансу КП «Тульчинська дирекція кіновідеомережі районного відділу культури» на баланс КП «Тульчинська районна центральна лікарня».
 20. Про надання дозволу районній раді на зміну умов договору оренди нежитлових приміщень адміністративної будівлі по вул. Миколи Леонтовича,1 м. Тульчин з Тульчинською міською радою.
 21. Про надання дозволу територіальному центру соціального обслуговування Тульчинського району на внесення змiн до умов договору оренди нежитлового приміщення адмiнiстративної будiвлi (примiщення бiолабораторiї).
 22.    Про надання дозволу Територіальному центру соціального обслуговування на укладання договору оренди нежитлових приміщень адміністративної будівлі (приміщення біолабораторії)
 23. Про надання дозволу КП «Тульчинська дирекція кіновідеомережі районного відділу культури» на укладення договору оренди нежитлових приміщень міського кінотеатру.
 24. Про надання дозволу сектору культури і туризму Тульчинської райдержадміністрації на укладання договору оренди нежитлового приміщення Тульчинського районного будинку культури.
 25. Про надання дозволу КП «Тульчинському районному центру первинної медико-санітарної допомоги» на укладання договорів оренди нежитлових приміщень.
 26. Про надання згоди на передачу частини будівлі (бувшого приміщення Територіального центру) в комунальну власність Тульчинської міської об’єднаної територіальної громади.
 27. Про списання майна, закріпленого за Тульчинською центральною районною лікарнею.
 28. Про списання майна, що знаходиться в оперативному управлінні комунального підприємства “Тульчинська дирекція кіновідеомережі районного відділу культури”.
 29. Про внесення змін до рішення 19 сесії районної ради 7 скликання від 21.12.2017 року №302 «Про затвердження структури та штатної чисельності виконавчого апарату Тульчинської районної ради».
 30. Про звернення депутатів Тульчинської районної ради до Верховної ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства фінансів України, щодо врегулювання питання фінансування соціальної інфраструктури району.
 31. Про звернення до Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б.
 32. Про звернення до Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.
 33. Про внесення змін до рішення 1 сесії районної ради 7 скликання від 26.11.2015 року №3 «Про склад постійних комісій».

З усіх питань порядку денного чергової сесії районної ради прийняті відповідні рішення.

 

 

Повернутись