Засідання 16 сесії районної ради

22.06.23

22 червня в приміщенні будинку рад під головуванням голови районної ради Василя Неборецького відбулось засідання 16 чергової сесії районної ради.

У пленарному засіданні брали участь начальник Тульчинської районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк, керівник окружної прокуратури Пилип Хоменко, начальник відділення поліції ГУНП у Вінницькій області Василь Костишен.

Перед початком сесії, звертаючись до депутатів районної ради та запрошених, голова районної ради Василь Неборецький зазначив, що 484 дні продовжується мужній спротив українського народу ворожій агресії. Ми щоденно та щохвилинно дякуємо та молимось за українських воїнів, які ціною власного життя виборюють незалежність України. Трагічні та героїчні сторінки українського народу пишуться кров’ю її кращих синів та доньок. На жаль і сьогодні,  громади району в скорботі проводжають в останню дорогу наших Героїв.

Присутні в залі депутати та запрошені  вшанувати День скорботи та пам'ять  полеглих, хто в усі часи і до сьогодні віддає своє життя боронячи незалежність нашої держави, всіх мирних українців, які загинули від навали російської орди та всіх воєн хвилиною мовчання.

До порядку денного 16 сесії районної ради внесено 9 питань.

Голова районної ради Василь Неборецький прозвітував перед депутатами про роботу за звітний період. По питанню «Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності Тульчинської окружної прокуратури, районного відділу поліції на території Тульчинського району за 2022 рік» проінформували керівник окружної прокуратури Пилип Хоменко та начальник відділення поліції ГУНП у Вінницькій області Василь Костишен.

Депутати також розглянули ряд питань:

  • «Про внесення змін до бюджету на 2023 рік».
  • Про внесення змін до рішення 8 сесії районної ради 8 скликання від 23 грудня 2021 року №213 «Про перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Тульчинського району».
  • Про надання в постійне користування земельної ділянки.
  • Про перелік першого типу для об’єктів, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду на аукціоні.
  • Про надання дозволу КП «Архітектурне планувально-проектне бюро» на продовження договору оренди нежитлових приміщень міського кінотеатру із ФОП Вільчинською Л.В..
  • звернення до Президента України щодо скасування підвищення ціни на електроенергію для побутових споживачів та введення мораторію на підвищення цін/тарифів ЖКГ на термін дії воєнного стану в Україні та шести місяців після його припинення;
  • звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо недопущення прийняття законопроекту №8401 «Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану».

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.

  

 

 

Повернутись