Засідання 16 сесії районної ради

22.09.17

21 вересня 2017 року відбулось засідання 16 сесії районної ради 7 скликання. В роботі сесії, яка відбулась під головуванням заступника голови районної ради Григорьєвої Н.І.,  взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Побережник В.І., заступник голови районної державної адміністрації Глізнєцов В.М.,  депутат обласної Ради Мельник А.Ю., керівники районних управлінь та відділів, голови територіальних громад району, запрошені. На розгляд сесії районної ради було винесено 13 питань. По першому питанню порядку денного «Про хід виконання районної Програми «Майбутнє Тульчинщини в збереженні здоров’я громадян» на 2016-2020 роки депутатів проінформували Лисиця Віталій Петрович - головний лікар Тульчинської ЦРЛ та Нечипорук Віталій Олександрович - головний лікар КУ «Тульчинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

Депутатами також розглянуто проекти рішень по питаннях:

-  Про районну Програму інформатизації «Електронна Тульчинщина» на 2017 – 2019 роки.

- Про внесення змін до районної програми військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби, рекламування та пропагування військової служби за контрактом в Збройних Силах України, мобілізації населення та зміцнення територіальної оборони на період з 2016 по 2018 роки.

- Про внесення змін до районної Комплексної програми мобілізації зусиль органів місцевого самоврядування, Немирівської об’єднаної податкової інспекції, інших служб по забезпеченню надходжень до бюджетів усіх рівнів на 2012-2017 роки.

- Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

- Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації.

- Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.

- Про збільшення кількості ставок учителів іноземної мови у ЗНЗ району.

- Про збільшення кількості ставок педагогічних працівників у ЗНЗ району

- Про надання дозволу КП «Тульчинська дирекція кіновідеомережі районного відділу культури» на зміну умов договору оренди частини нежитлового приміщення міського кінотеатру.

- Про передачу майна, що перебуває в оперативному управлінні районної ради

- Про ненадання згоди на передачу частини будівлі по вул. Миколи Леонтовича, 51 з спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Тульчинського району до державної власності.

По питанню «Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок» депутатами внесено пропозицію щодо розгляду його на засіданні постійної комісії районної ради з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності і етики, гласності, агропромислового комплексу, регулювання земельних ресурсів та реформування земельних відносин.

По 12 питаннях порядку денного 16 сесії районної ради 7 скликання винесено рішення.

Повернутись