Засідання 15 сесії районної ради

17.02.23

17 лютого в приміщенні будинку рад під головуванням голови районної ради Василя Неборецького відбулось засідання 15 чергової сесії районної ради.

У пленарному засіданні брали участь начальник Тульчинської районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк, керівник Тульчинської окружної прокуратури Пилип Хоменко, начальник Тульчинського відділення поліції ГУНП у Вінницькій області Василь Костишен, Вапнярський селищний голова Олександр Горенюк та інш.

Перед початком сесії, звертаючись до депутатів районної ради та запрошених, голова районної ради Василь Неборецький зазначив, що майже рік продовжується мужній спротив українського народу ворожій агресії. Ми щоденно та щохвилинно дякуємо та молимось за українських воїнів, які ціною власного життя виборюють незалежність України. Трагічні та героїчні сторінки українського народу пишуться кров’ю її кращих синів та доньок. На жаль і сьогодні Тульчинська та Крижопільська громади в скорботі проводжають в останню дорогу наших Героїв.

Присутні в залі депутати та запрошені  вшанувати пам'ять  полеглих, хто в усі часи і до сьогодні віддає своє життя боронячи незалежність нашої держави, всіх мирних українців, які загинули від навали російської орди хвилиною мовчання.

До порядку денного 15 сесії районної ради було внесено 18 питань. На пленарному засіданні депутатами розглянуто районну програму підтримки КП «Архітектурне планувально-проектне бюро» на 2023-2025 роки та затверджено Статут комунального підприємства «Архітектурне планувально-проектне бюро» у новій редакції, затверджено звіт про виконання районного бюджету за 2022 рік та внесено зміни до районного бюджету на 2023 рік, затверджено розпорядження голови районної ради та внесено зміни до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Тульчинського району, надано дозвіл КП «Архітектурне планувально-проектне бюро» на внесення змін до договорів оренди нежитлових приміщень міського кінотеатру.

Також депутати підтримали проекти рішень «Про завершення приватизації гаражів райвійськкомату на три бокси», «Про звернення Крижопільської селищної ради Тульчинського району про перейменування населеного пункту», «Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж адміністративно-територіального утворення смт. Вапнярка Вапнярської селищної ради». Депутатами було затверджено план роботи районної ради 8 скликання на 2023 рік та заслухано ряд інших питань. З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.

На сесії районної ради виступив начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк, який довів до відома депутатів районної ради ряд важливих питань щодо забезпечення обороноздатності району та області.

 

Повернутись