Засідання постійних комісій

20.03.18

20 березня 2018 року в приміщенні будинку рад відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, з питань комунальної власності, з питань законності, правопорядку.

Депутати обговорили додаткові питання порядку денного чергової 22 сесії районної ради , зокрема:

1. Про кандидатуру на нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною».

2. Про затвердження розпоряджень голови районної ради

3. Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації.

4. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності Кедь Галини Леонідівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Михайлівської сільської ради Тульчинського району Вінницької області.

6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 28,5183 га для проведення земельних торгів, з продажу права оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Печерської сільської ради Тульчинського району Вінницької області.

7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, сільськогосподарського призначення що надається в оренду ТОВ «Агро Еталон Плюс» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, на території Крищинецької сільської ради Тульчинського району Вінницької області.

8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, сільськогосподарського призначення що надається в оренду ТОВ «Агро Еталон Плюс» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, на території Крищинецької сільської ради Тульчинського району Вінницької області.

9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, сільськогосподарського призначення що надається в оренду ТОВ «Агро Еталон Плюс» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, на території Крищинецької сільської ради Тульчинського району Вінницької області.

10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, сільськогосподарського призначення що надається в оренду ТОВ «Агро Еталон Плюс» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, на території Крищинецької сільської ради Тульчинського району Вінницької області.

11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, сільськогосподарського призначення що надається в оренду ТОВ «Агро Еталон Плюс» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, на території Крищинецької сільської ради Тульчинського району Вінницької області.

12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки, земельної ділянки сільськогосподарського призначення що надається в оренду ТОВ «Агро Еталон Плюс» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, на території Крищинецької сільської ради Тульчинського району Вінницької області.

13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок,сільськогосподарського призначення, що перебувають в оренді СФГ «Лан» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Кирнасівської селищної ради Тульчинського району Вінницької області.

14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянкисільськогосподарського призначення (землі запасу) для ведення особистого селянського господарства площею 2.0000 га що надається в оренду гр. Шульц В.М. на території Кирнасівської селищної ради (за межами населеного пункту) Тульчинського району Вінницької області.

15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, сільськогосподарського призначення, що надається шляхом продажу права оренди через аукціон для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Богданівської сільської ради Тульчинського району Вінницької області.

 

16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки із земель водного фонду, що перебуває в оренді гр. Северина Миколи Михайловича для рибогосподарських потреб, за межами населеного пункту на території Кирнасівської селищної ради Тульчинського району Вінницької області.

17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянкисільськогосподарського призначення що надається в оренду Олійчуку Олександру Сергійовичу для ведення особистого селянського господарства на території Заозерненської сільської ради Тульчинського району Вінницької області.

18. Про ліквідацію Комунального підприємства «Тульчинська дирекція кіновідеомережі районного відділу культури».

19. Про надання дозволу міській раді на проведення капітального ремонту санітарного вузла адміністративної будівлі.

20. Про затвердження проектів районної ради для представлення на п’ятнадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад.

21. Про внесення змін до рішення 9 позачергової сесії районної ради 7 скликання від 15 грудня 2016 року №155 «Про склад комісії районної ради з питань поновлення прав реабілітованих».

22. Про звернення до Кабінету Міністрів України

Проекти рішень, розглянуті на засіданні постійних комісій рекомендовані до розгляду на черговій сесії районної ради.

 

 

Повернутись