Засідання 30 сесії обласної Ради

30.03.18

29 березня 2018 року відбулось засідання 30сесії обласної Ради.

В роботі сесії взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації - В.Побережник, заступник голови районної ради - Н. Григорьєва, депутати обласної Ради - М.Яськов, А. Мельник, Я. Хребтій. 

Розпочали сесію з вручення  грамот Верховної Ради України,  обласної Ради та облдержадміністрації – голові Оратівської районної ради Галині Лошак та голові Липовецької  райради Юрію Науменко.

Анатолій Олійник поінформував присутніх  про кадрові зміни. Так, на посаду голови Тиврівської РДА призначений Віктор Бойко, який з березня 2015 року працював першим заступником голови Тиврівської РДА. А на посаду голови Оратівської РДА призначений Олег Чугункін, який з грудня 2015 року працював заступником голови Оратівської райради.

Голова обласної Ради коротко поінформував про роботу Ради в міжсесійний період та депутати перейшли до затвердження порядку денного чергової тридцятої сесії обласної Ради 7 скликання.

Для розгляду на пленарному засіданні було запропоновано 64 питання. 26 березня відбулося засідання президії обласної Ради з обговорення питань проекту порядку денного і було знято з розгляду одне питання: «Про надання згоди на поділ земельної ділянки та передачу земельної ділянки до комунальної власності територіальної громади м. Вінниці». Два питання запропоновано включити додатково: «Про обласну Програму «Розвиток системи екстреної медичної  допомоги Вінницької області до 2020 року» та «Про ініціювання  перед  загальними  зборами  акціонерів проведення незалежного аудиту фінансово-господарської діяльності та оцінки майна Приватного акціонерного товариства «Вінницяфармація». Один об’єднаний проект рішення «Про керівників підприємств, установ, закладів, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад Вінницької області» запропоновано роз’єднати та внести на  пленарне засідання сесії, як окремі 6 проектів рішень і проголосувати по кожному претенденту на посаду окремо. До чотирьох питань проекту порядку денного, згідно з висновками постійних комісій обласної Ради, внесено зміни та доповнення. Таким чином, до проекту порядку денного чергової 30 сесії обласної Ради внесено 70 питань. 

Перед голосуванням депутати ВО «Батьківщина» та ВО «Свобода» виступили з пропозицією перенести проект рішення «Про вшанування пам‘яті Героїв Національно-визвольних змагань» з 62-го – на 34, як це було прийнято під час засідання президії. Голова обласної Ради повідомив, що  формування порядку денного базувалось на тематичному структуруванні проектів рішень. Після цього головуючий оголосив перерву у роботі сесії і провів перемовини з керівниками фракцій, за результатами яких було перенесено вищезазначене питання  з 62 на 34.   

Крім того, депутати проголосували за внесення до порядку денного питання, запропонованого депутатом Геннадієм Мазуром «Про внесення змін до Обласної програми правової освіти населення на 2016-2020 роки» та  «Різне», запропонованого Вадимом Соляником. Відтак, депутати прийняли порядок денний, що складається з 72 питань.

Робота сесії транслюється на офіційному веб-сайті обласної Ради в режимі онлайн та в режимі аудіо на площу перед приміщенням, а також здійснюється аудіо- та відео трансляція в вестибюлі приміщення.

 
Повернутись