Засідання 22 сесії районної ради

26.03.18

22 березня 2018 року в м. Тульчині відбулася 22 сесія Тульчинської районної ради 7 скликання, яку провела заступник голови районної ради Надія Григорьєва. В роботі сесії взяв участь перший заступник голови райдержадміністрації, депутат районної ради Віталій Побережник. В якості запрошених на пленарному засіданні були присутні голови місцевих рад, керівники структурних підрозділів районної ради, райдержадміністрації, представники районних ЗМІ, громадськості.

Після виконання Державного Гімну України присутні в залі вшанували хвилиною мовчання пам’ять всіх загиблих на сході України захисників. Депутати розглянули 49 питань порядку денного, які стосувалися: виконання Комплексної оборонно-правоохоронної програми Тульчинського району на 2016-2020 роки "Безпечна Тульчинщина - взаємна відповідальність влади та громад"; звіту постійної комісії районної ради з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності і етики, гласності, агропромислового комплексу, регулювання земельних ресурсів та реформування земельних відносин; Програми безоплатної правової допомоги населенню Тульчинського району на 2018-2019 роки; Програми підвищення ефективності надання адміністративних послуг центром надання адміністративних послуг Тульчинської райдержадміністрації на 2018 рік; районної програми оздоровлення та відпочинку дітей та молоді на 2018-2020 роки; Єдиної комплексної програми розвитку галузі культури та духовного відродження у Тульчинському районі на 2018-2020 роки та ін.

З ряду проектів рішень, щодо затвердження технічних документацій з нормативно-грошових оцінок земельних ділянок депутати утримались, по окремих питаннях внесли зміни. 

Повернутись