Засідання постійних комісій районної ради

21.02.18

21 лютого 2018 року в приміщенні Будинку Рад відбулися спільні засідання постійних комісій з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності і етики, гласності, агропромислового комплексу, регулювання земельних ресурсів та реформування земельних відносин, з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, спорту, туризму та роботи з молоддю.

До  порядку денного засідання постійних комісій було внесено 32 проекти рішень, зокрема:

1. Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території району та хід виконання районної комплексної оборонно-правоохоронної програми Тульчинського району на 2016-2020 роки «Безпечна Тульчинщина – взаємна відповідальність влади та громад».

2. Про звіт постійної комісії районної ради з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності і етики, гласності, агропромислового комплексу, регулювання земельних ресурсів та реформування земельних відносин.

3. Про хід виконання районної програми «Шкільний автобус на 2016-2020 роки».

4. Про Програму безоплатної правової допомоги населенню Тульчинського району на 2018 -2019 роки.

5. Про Програму підвищення ефективності надання адміністративних послуг центром надання адміністративних послуг Тульчинської районної державної адміністрації на 2018 рік.

6. Про районну програму оздоровлення та відпочинку дітей та молоді на 2018 -2020 роки.

7. Про Єдину комплексну програму розвитку галузі культури та духовного відродження у Тульчинському районі на 2018-2020 роки.

8. Про внесення змін до районної комплексної програми «Турбота на 2016-2020 роки».

9. Про внесення змін до Комплексної районної програми виконання Тульчинською районною державною адміністрацією повноважень делегованих Тульчинською районною радою по забезпеченню державної політики в бюджетній і соціальній сфері та реалізації заходів соціально-економічного розвитку Тульчинського району на 2017-2018 роки.

10. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

11. Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації.

12. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається шляхом продажу права оренди через аукціон для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Копіївської сільської ради Тульчинського району Вінницької області.

14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається шляхом продажу права оренди через аукціон для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Копіївської сільської ради Тульчинського району Вінницької області.

15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок водного фонду, що перебувають в оренді Неплюєва Сергія Васильовича для рибогосподарських потреб за межами населеного пункту на території Кинашівської сільської ради Тульчинського району Вінницької області.

16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду, що перебуває в оренді Монастирського Олександра Івановича для рибогосподарських потреб, за межами населеного пункту на території Сільницької сільської ради Тульчинського району Вінницької області.

17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель водного фонду, що знаходяться в оренді Сивака Володимира Григоровича для рибогосподарських потреб на території Копіївської сільської ради Тульчинського району Вінницької області.

18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель водного фонду, що знаходяться в оренді Сивака Володимира Григоровича для рибогосподарських потреб на території Кинашівської сільської ради Тульчинського району Вінницької області.

19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель водного фонду, що знаходяться в оренді Бензелюка Василя Григоровича для рибогосподарських потреб на території Торківської сільської ради Тульчинського району Вінницької області.

20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель водного фонду, що знаходяться в оренді Чупринди Анатолія Васильовича для рибогосподарських потреб на території Копіївської сільської ради Тульчинського району Вінницької області.

21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель водного фонду, що знаходяться в оренді Чупринди Анатолія Васильовича для рибогосподарських потреб на території Торківської сільської ради Тульчинського району Вінницької області.

22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянкисільськогосподарського призначення, яка знаходиться в оренді ФГ «Харвест» для ведення фермерського господарства на території Михайлівської сільської ради Тульчинського району Вінницької області.

23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності громадян для ведення особистого селянського господарства на території Тиманівської сільської ради Тульчинського району Вінницької області.

24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що знаходяться в оренді ТОВ «Агрокомплекс «Зелена долина» для іншого сільськогосподарського призначення на території Бортницької сільської ради (за межами населеного пункту) Тульчинського району Вінницької області.

25. Про внесення змін до рішення 8 сесії районної ради 7 скликання від 22.03.2017 р. №176 «Про затвердження списку присяжних Тульчинського районного суду».

26. Про реорганізацію комунальної установи «Тульчинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

27. Про передачу майна, що перебуває в господарському віданні КП «Архітектурне планувально – проектне бюро».

28. Про надання дозволу Тульчинській центральній районній лікарні на укладання договору оренди частини нежитлового приміщення.

29. Про надання дозволу Тульчинській районній раді на продовження договору оренди майна.

30. Про ліквідацію Комунального підприємства «Тульчинська дирекція кіновідеомережі районного відділу культури».

31. Про звернення громадських організацій до депутатів Тульчинської районної ради.

З питань порядку денного засідань постійних комісій прийнято відповідні проекти рішень, які рекомендовані до розгляду на черговій сесії районної ради.

Звернення громадських організацій не було одноголосно підтримано депутатами районної ради.

В роботі постійних комісій брала участь заступник голови районної ради Н.Григорьєва

 

 

Повернутись