Засідання постійних комісій

31.01.18

31.01.2018 в приміщенні  Будинку Рад відбулось засідання постійних комісій районної ради, в роботі яких взяла участь заступник голови районної ради Н.Григорьєва.  Спільне засідання комісій районної ради відбулось під головуванням  Марцинюка  В.Г. – голови постійної комісії районної ради з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності.

До порядку денного спільного засідання постійних комісій внесено питання про делегування членів до складу Госпітальної ради Південного госпітального округу Вінницької області від Тульчинського району. З даного питання проінформував членів комісії заступник голови районної державної адміністрації Глізнєцов В.М., який зазначив, що відповідно до ч.2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 грудня 2017 року № 953-р, яким затверджено перелік та склад госпітальних округів Вінницької області,  постанови Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 року № 932 «Про затвердженя Порядку створення госпітальних округів», наказом Міністерства охорони здоров’я України від 18 грудня 2017 року № 1621 “Про внесення змін до Примірного положення про госпітальний округ», Тульчинська районна державна адміністрація вносить клопотання делегувати до складу Госпітальної ради Південного госпітального округу Вінницької області членів від Тульчинського району:

-  Лисицю Віталія Петровича– головного лікаряТульчинської центральної районної лікарні;

- Побережника Віталія Івановича – першого заступника голови Тульчинської районної державної адміністрації;

- Науменко Тетяну Василівну – головного лікаря філії КУ «ТМО «Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»» «Тульчинської станції екстреної медичної допомоги».

В обговоренні даного питання взяли участь члени постійних комісій, які відзначили важливість цього питання та підтримали запропоновані кандидатури до госпітальної ради.

Перед членами комісії виступив депутат обласної Ради Мельник А.Ю., який проінформував про проведену зустріч громадських організацій із районною державною адміністрацією щодо кандидатур, які увійшли до складу громадської ради, також депутат загострив увагу на важливості створення госпітального округу на території нашого району.

 

Повернутись