Із 28 лютого закриті пункти пропуску «Болган», «Грабарівка», «Студена», «Цекинівка»

28.02.22

У зв’язку із військовою агресією з боку Росії та введенням воєнного стану на території України, Кабінетом Міністрів України затверджено розпорядження №188-р «Про тимчасове закриття деяких пунктів пропуску через державний кордон та пунктів контролю». Про це повідомляє пресслужба Могилів-Подільського прикордонного загону.

Так, із 28 лютого 2022 року тимчасово закриті пункти пропуску через державний кордон та пункти контролю на усій ділянці кордону з Російською Федерацією, Республікою Білорусь, а також на центральній ділянці українсько-молдовського кордону.

Зокрема, із 00 год. 00 хв. 28 лютого 2022 року тимчасово закриті пункти пропуску через державний кордон та пункти контролю на усій ділянці кордону з Російською Федерацією, Республікою Білорусь, а також на центральній ділянці українсько-молдовського кордону - «Болган», «Грабарівка», «Студена», «Цекинівка».

Це стосується і окремих авіаційних пунктів пропуску, серед яких «Бориспіль», «Київ»(Жуляни), «Харків», «Одеса», «Львів» та ін.

Водночас буде забезпечено можливість пропуску громадян України на територію України.
Джерело: https://vinrada.gov.ua/na-vinnichchini-iz-28-ljutogo-zakriti-punkti-propusku-bolgan-grabarivka-studena-cekinivka.htm

Повернутись