Заходи з нагоди професійного свята – Дня державної служби України

23.06.21

      23 червня в районі відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня державної служби України. До присутніх із найкращими побажаннями звернулись голова Тульчинської районної державної адміністрації Олександр Гаврилюк, голова районної ради Василь Неборецький, міський голова Валерій Весняний.

     Звертаючись до державних службовців керівники району зауважили, що  довіра до влади починається з державного службовця, який має гнучко реагувати на потреби і запити сучасного суспільства! Від ефективності інституту державної служби, відповідальності кожного залежить успішність держави в цілому. Наша держава і державна служба проходять період становлення. Реформа децентралізації, освітянської та медичної галузей, чимало інших реформ та інновацій, без перебільшення, закладають підвалини подальшого успішного розвитку України. Нехай ваша щоденна робота викликає повагу та довіру громадян, колег, ваші рідні та близькі люди пишаються тим, що ви працюєте на користь держави, підкреслили виступаючі.

     За сумлінну працю, зразкове виконання посадових обов’язків та з нагоди професійного свята – Дня державної служби України кращих державних службовців апарату Тульчинської районної державної адміністрацій та її структурних підрозділів нагороджено Почесними грамотами обласної, районної державної адміністрації та районної ради. 

 

Повернутись