Загальні збори громадян в Нестерварській територіальній громаді

01.03.19

Відповідно до графіку проведення загальних зборів громадян за місцем проживання, 28лютого 2019 відбулись загальні збори громадян села Нестерварки.

В роботі зборів брали участь заступник голови районної ради Надія Григорьєва, депутати обласної Ради Андрій Мельник та Ярослав Хребтій,  заступник начальника управління соціального захисту населення Ольга Бурдо, начальник управління економіка РДА Юлія  Дудкевич, консультант голови районної ради з юридичних питань Василь Ковтун та інш.

Про роботу сільського голови прозвітувала Оксана Баленко, акцентувавши увагу на питаннях виконання місцевого бюджету, програми соціально-економічного розвитку села, благоустрою, тощо.

Голова громади також зосередила увагу жителів села на участі в 15 обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад. Проекти «Спорт краса – здоров’я сила»та «Моє село - душі криниця с.Кинашів»вийшли переможцями. На сьогоднішній день проекти завершено, а місцева рада готується до участі у 16 обласному конкурсі.

Голова громади також привернула увагу присутніх на реалізації комплексу проведених заходів щодо ремонту комунальних доріг та їх освітлення, водо забезпечення, тощо.

Підсумовуючи, голова територіальної громади подякувала усім сільськогосподарським виробникам, фермерам, керівникам  бюджетних установ та усім жителям громади за небайдуже ставлення до проблем села  та активну участь у їх вирішенні.

В роботі зборів також взяли участь та прозвітували про свою роботу дільничий інспектор поліції Білоус Ю.В., директор Нестерварської ЗЗСО І-ІІ ступенів Шарлай С.В., завідуюча дитячим садком Тимчик А.В., завідуюча  бібліотекою філією Коваль С.Ф., головний лікар Кинашівської АЗПСМ Буженко І.А.

Заступником начальника управління соціального захисту населення Бурдо О.О. до відома жителів громади доведено інформацію про зміни в законодавстві щодо призначення державних допомог та субсидій. Особливу увагу приділено питанню монетизації субсидій.

Повернутись