Загальні збори громадян 2020

14.02.20

12 лютого в приміщенні Кирнасівського ЗЗСО I-III ступеню відбулись загальні збори громадян за місцем проживання Кирнасівської територіальної громади.

       Перед початком зборів жителі Кирнасівської територіальної громади  вшанували хвилиною мовчання пам’ять всіх загиблих на сході України захисників та мирних жителів, а також воїнів Афганців, жителів громади.

До порядку денного внесено цілий ряд питань, зокрема селищний голова Процишина Т.В.  прозвітувала про роботу Кирнасівської селищної ради, детально окресливши виконання основних показників програми соціально-економічного та культурного розвитку громади.

Селищний голова  акцентувала увагу на виконанні бюджету ради, проінформувавши в тому числі про те, що за період 2019 року понад 500 тис. грн. було спрямовано як субвенція до районного бюджету, в результаті чого виділялись кошти на харчування учнів та дошкільнят громади, виконання районних програм «Турбота» та «Шкільний автобус» та інш.видатки.

Протягом, минулого року, понад 500 тис.грн. було виділено із Державного бюджету, що дало змогу суттєво покращити матеріально-технічну базу закладів загальної середньої освіти, дошкільних закладів, впровадити енергозберігаючі технології  та інш.

Протягом минулого року було побудовано значний відрізок водогону, освітлено та відсипано частину доріг.

Голова громади також відмітила, що в результаті перемоги у 16 Обласному конкурсі розвитку громад із проектом "Де світліше - там затишніше" було освітлено значну частину доріг, із залучення коштів обласної Ради та партнерів.

На зборах також було заслухано звіти представника Тульчинського відділення поліції Данчишина М.Ф., директора КП «Комунальник 2» Гнатенко І.П., головного інженера ТОВ «Газовик» Квасюк М.І.

Перед жителями громади також виступив директор Кирнасівського цукрового заводу Бевзенко С.Г, який проінформував про перспективу будівництва елеватора та біогазової установки на території заводу.

В роботі зборів також брали участь та повідомили про нові сервіси начальник Тульчинського сервісного центру ГУ Пенсійного фонду України у Вінницькій області Мельник А.В., про монетизацію субсидій та пільг доповів начальник відділу управління соціального захисту населення райдержадміністрації Корчак В.В.

Головний лікар КНП «Тульчинська центральна районна лікарня» Лисиця В.П.  проінформував про перспективи реформування  галузі охорони здоровя району.

Про депутатську діяльність перед жителями громади прозвітував Гетьман Ю.І. – депутат районної ради.

Перспективи адміністративно-територіального устою, децентралізація та реформи у галузях медицини, освіти звучали у виступах заступника голови районної ради Н.Григорьєвої та депутата обласної Ради А.Мельника, які  взяли активну участь у зборах жителів Кирнасівської територіальної громади.

Повернутись