Виїзне засідання членів госпітальної ради Південного госпітального округу

04.06.18

1 червня 2018 року в Томашпільському районі на базі районної державної адміністрації  відбулось виїзне засідання членів госпітальної ради Південного госпітального округу, аби об’єктивно оцінити готовність медичних закладів району до роботи у складі округу.

Слід нагадати, що до складу госпітальної ради увійшли  16 представників, серед яких  є головні лікарі та заступники головних лікарів, фінансисти, депутати, науковці та керівники об’єднаних громад. Заступником голови госпітальної ради обрано голову постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення  Ярослава Хребтія. Куратором округу є начальник управління лікувально-профілактичної допомоги населенню обласного Департаменту охорони здоров’я, Ольга Задорожна.

У засіданні ради взяв участь  перший заступник голови Тульчинської районної державної адміністрації  В.Побережник. 

В ході засідання члени госпітальної ради заслухали доповідь голови госпітальної ради, головного лікаря Томашпільської ЦРЛ Олену Краківську, яка презентувала пріоритетну карту з аналізом та завданнями, які стоять перед медиками району щодо якісної організації роботи з реалізації медичної реформи.

Учасники зібрання спочатку відвідали лікарню в Вапнярській об’єднаній громаді, далі – Томашпільську ЦРЛ. Головний лікар презентувала роботу усіх відділень медичної установи та наявність медобладнання. 

Нагадаємо, що до Південного госпітального округу увійшли медичні заклади,  розміщені на території Тульчинського, Томашпільського, Крижопільського, Піщанського районів.

Повернутись