Тульчинське ВПУ №41 оголошує набір учнів на 2020-2021 навчальний рік

23.07.20

Вище професійне училище №41 м.Тульчин готує кваліфікованих робітників з 10 професій та фахових молодших бакалаврів із 2 спеціальностей.

Підготовка кваліфікованих робітників здійснюється за інтегрованими професіями:

1) тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії «А1», «А2», «В1», «В2»), слюсар-ремонтник, водій автотранспортних засобів (кат.С)

2) оператор тваринницьких комплексів та механізованих ферм, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, водій автотранспортних засобів (категорії "С");

3) робітник фермерського господарства, тракторист – машиніст сільсько-господарського виробництва, водій автотранспортних засобів (категорія «С»);

4) оператор комп'ютерного набору, офісний службовець (бухгалтерія);     
5) лісник,  слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, водій  автотранспортних засобів (категорія «С»);

6) лісник,  водій автотранспортних засобів (категорія «С»). 

Підготовка фахових молодших бакалаврів здійснюється зі спеціальностей :

 208   Агроінженерія    та   071 Облік і оподаткування.

       Всі учні навчаються за денною формою. На ІІ ступені навчання учні отримують свідоцтво про повну загальну середню освіту, а також диплом кваліфікованого робітника за відповідною професією. Потім, мають можливість, пройшовши конкурсний відбір, на ІІІ ступені отримати диплом фахового молодшого бакалавра.

       Матеріально-технічна база училища відповідає сучасним вимогам щодо організації навчального процесу. Училище розташоване у типовому комплексі, до складу якого входять: навчальний, громадсько-побутовий та навчально-виробничий корпуси, гуртожиток на 450 місць, гаражі для зберігання сільськогосподарської техніки; криті навіси для зберігання сільськогосподарської техніки; овочесховище і складські приміщення; їдальня на 100 посадкових місць. Також є автодром, трактородром, навчальне господарство площею 265,8 га.

Училище забезпечене необхідною для навчального процесу комп’ютерною технікою. Обладнано два типових комп’ютерних кабінети «15+1». Додатково встановлено в окремих  навчальних кабінетах, лабораторіях, кабінетах адмінперсоналу та бібліотеці 98 комп’ютерів. Всі  вони об’єднані в локальну мережу  і мають вихід до глобальної мережі  Internet.

Всі учні, які потребують житла, забезпечені місцем у гуртожитку. Там створені всі необхідні умови для проживання, також є медпункт, читальна зала, бібліотека.

Для позаурочної зайнятості учнів в училищі є актова зала, де працюють гуртки художньої самодіяльності та декоративно-прикладного мистецтва. До послуг учнів велика спортивна база: спортивна зала, тренажерна зала, стадіон, спортивний майданчик з штучним покриттям для міні-футболу, гімнастичний та баскетбольний майданчики. Спортивні споруди забезпечені необхідним спортивним інвентарем та апаратурою. Наданню соціальної підтримки та допомоги – особлива увага.Учні отримують стипендію та всі пільги відповідно статусу. За потреби забезпечені місцем для проживання в гуртожитку. В їдальні організовано гаряче одноразове харчування.

Повернутись