Впровадження органічного виробництва в районі

22.02.19
21 лютого в приміщенні райдержадміністрації відбулась нарада-семінар з агротоваровиробниками району, фермерами, представниками органів місцевого самоврядування з питань розвитку органічного виробництва.
З вітальним словом відкрив нараду голова райдержадміністрації Чуба В.В., далі слово надали голові Єврорегіону «Дністер» Татусяку С.П., який оцінив перспективи та окреслив шляхи розвитку екологічно-органічного виробництва на Вінниччині.
Своїм досвідом розвитку органічного виробництва в Республіці Молдова поділився Спартак Кілат – директор молдовсько-голандського підприємства з органічного виробництва «Prograin Organic».
Практичні рекомендації та кроки з виведення аграрних підприємств в органічні надав агроном молдовсько-голандського підприємства «Prograin Organic» Іон Бобок.
На завершення наради відбулось обговорення в режимі «питання-відповіді», де аграрії задавали практичні питання щодо впровадження органічного виробництва на своїх підприємствах.
Підсумки підвів голова райдержадміністрації, який підтримав ініціативу голови Єврорегіону «Дністер» Татусяка С.П. щодо впровадження органічного виробництва в районі та взаємовигідності співпраці з молдовськими колегами.
Повернутись