Вітання голови Тульчинської районної ради з Великоднем

07.04.23

Шановні віряни західного обряду!

Щиро вітаю Вас зі святом Великодня!

У житті кожного християнина Великдень - свято особливо шановане та величне. Воно приходить разом з квітучою і теплою весною і наповнює людські серця миром, добром і любов’ю.

Це свято споконвіку символізує життєву силу, торжество істини та справедливості,  спонукає до добрих справ і вчинків, пробуджує прагнення жити по совісті, наповнює наші душі радістю, надією на оновлення і зміни на краще.

Своїм воскресінням Христос довів: найбільші труднощі, найважчі біди, які випадають на нашу долю, можуть і будуть переможені! Це особливо важливо пам’ятати в теперішні часи важких випробувань.

Бажаю Вам і вашим родинам миру, щастя і радості, благополуччя, достатку і Божого благословення, яке буде запорукою миру на нашій землі, здійснення найзаповітніших сподівань, а Україні перемоги!

Нехай благословить та береже Господь наш край, рідну Україну!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!