З Різдвом Христовим!

06.01.23

Тепло Різдва Христового зігріває душу всіх християн світу, єднає їхні любов та милосердя, надихає на добрі справи й світлі почуття.

Під час війни важко святкувати, але якщо ми навчилися бачити в суцільній темряві світло рідних очей, а серед гуркоту генераторів відчувати серцебиття найдорожчих, то бути ще в Україні не сполоханому ворогом Різдву з колядками не крізь сльози.

Бо як колись Христос одержав перемогу над темрявою, так і українці знищать ворога, що топчеться по наших квітах і долях.

Стиснувши терпіння лещатами, доки захисники б'ють ворога, лагідно обіймайте та приголублюйте найменших, міцно пригортайте до серця сивочолих, запалюйте іскорку любові в коханих і разом дивіться на спалахи яскравої різдвяної зірки в нічному небі.

Нехай її переможне сяйво завжди оберігає тих, про кого наші думки зранку й слова подяки Богові у вечірній молитві, тих, із ким затишно в родинному колі й заради кого прокидаємося на світанку.

Нехай у нашому краї щедро родять ниви волі й сади перемоги, на життєвих шляхах зустрічаються вірні друзі, сонце зігріває мирну землю, народжуються здорові діти.

 

ХРИСТОС НАРОДИВСЯ! СЛАВІМО ЙОГО!

З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ! МОЛІМОСЯ ЗА ПЕРЕМОГУ!

 

Голова районної ради                                 Василь Неборецький

Повернутись