Дорогі жителі Тульчинського району!

01.01.23

Від депутатського корпусу Тульчинської районної ради і від себе особисто прийміть найщиріші вітання з Новим 2023 роком!

Нехай це світле зимове свято прийде на нашу українську землю, відкриваючи всупереч усьому нову сторінку нашого життя - мирного, радісного, успішного і процвітаючого.

Дякуємо всім жителям району за спільну працю на благо людей, за єдність у підтримці Збройних Сил України, за надійний тил, за кожну гривню і добру справу, що наближають нашу Перемогу.

Нехай Бог оберігає захисників нашої України, і кожен із них якнайшвидше обійме своїх дітей, дружин, чоловіків, батьків та всіх рідних людей. Нехай об’єднаються всі роз'єднані українські родини, і всі, хто змушений був покинути рідний дім зможуть нарешті повернутися на свою рідну землю.

Нехай 2023 рік стане роком великої Перемоги України, роком добра, оновлення та відновлення, роком нових перспектив, великих справ і щасливих миттєвостей!

Бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, енергії й оптимізму, натхнення, втілення ідей та задумів, здійснення усіх мрій!

З вірою у Перемогу України! Слава Україні!

З Новим 2023 роком!

З повагою депутатський корпус та

голова районної ради                              Василь Неборецький