Вітання голови Тульчинської районної ради з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15.02.22

Шановні учасники бойових дій в Афганістані та військових конфліктів в інших державах, шановні члени сімей загиблих, ветерани, миротворці! 

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Саме цього дня відбулося остаточне виведення військ з території Республіки Афганістан.

Ми глибоко шануємо людей, яким довелося в мирні, повоєнні часи виконувати нелегкий та відповідальний інтернаціональний обов’язок в «гарячих точках» різних країн: Афганістану та В’єтнаму, Чилі та Іспанії, Єгипту та Ефіопії, інших країнах світу.

Багатьом військовим не судилось побачити свою батьківщину та рідні сім’ї, які віддано чекали на них. Впродовж понад три десятиліття велика кількість учасників бойових дій Афганістану – наших земляків відійшли у вічність. Священною є пам’ять про їх героїзм та мужність.

Чимало учасників збройних конфліктів продовжують служіння Україні на території інших держав і в наш час, демонструють високий приклад патріотизму та гідного виконання обов’язків.

Сьогодні ми схиляємо голови на знак шани та глибокої вдячності за подвиг воїнів!

Низький уклін батькам та матерям, які виховали справжніх героїв!

Честь і слава воїнам-«афганцям», учасникам та ветеранам інших війн, локальних конфліктів та миротворчих місій!

Бажаю вам миру, здоров’я, благополуччя та довгих років життя!

 

З повагою

голова районної ради                 Василь Неборецький

Повернутись