Вітаємо з днем народження заступника голови Тульчинської районної ради Трач Оксану Миколаївну!

10.04.23

Шановна Оксано Миколаївно!

Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Як досвідчений та авторитетний посадовець органів місцевого самоврядування району Ви завжди відкриті до людей, впровадження нових ідей та планів. Поважаємо Вас за амбітність, цілеспрямованість та прагнення до вдосконалення. Працювати з Вами комфортно і приємно, адже постійно ділитесь своєю невичерпною енергією та заряджаєте позитивом.

Нехай Ваша діяльність і надалі відзначається успіхами, досягненнями та словами щирої вдячності жителів району. Бажаємо, щоб внутрішній вогонь ніколи не згасав, наснаги та успіхів у всіх добрих починаннях. Зичимо добра, міцного здоров’я, миру та Перемоги!

З повагою депутатський корпус,

виконавчий апарат та

голова районної ради                                                           Василь Неборецький