ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ 21050, м. Вінниця, вул. Соборна,72, к.314, тел./факс 67-10-41 www.sg.vn.ua e-mail: voaoms@gmail.com Код ЄДРПОУ 38189930

10.11.16

Шановні колеги!

З метою активізації діяльності малого та середнього бізнесу та полегшення їх доступу до кредитних ресурсів Агенція регіонального розвитку Вінницької області та Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку обласної державної адміністрації проводять «Ярмарку кредитів» для малого та середнього підприємництва.

Суть заходу полягає в тому, щоб  створити платформу для комунікації

представників банківських установ, які надають кредити для розвитку бізнесу та представників МСБ.

Розпочати захід планується офіційним відкриттям за участі керівництва області  та короткими презентаціями банківських установ. Після цього захід переходить у формат «світового кафе», коли до представників банків будуть підходити зацікавлені представники МСБ та спілкуватися щодо умов кредитування.

Такий формат створить зручне середовище для зацікавлених сторін: банківські установи матимуть змогу представити свої продукти з кредитування в умовах рівного конкурентного середовища, а МСБ отримають можливість отримати інформацію про наявні ресурси відразу в одному місці, витрачаючи мінімум часу та зусиль.

Захід відбудеться в конференц-залі ТРЦ «Мегамол» на 3-му поверсі 11

листопада 2016 року о 10.00 (початок реєстрації о 09.45). Просимо розповсюдити зазначену інформацію серед підприємців та інших зацікавлених сторін Вінницької області з метою участі у заході та поінформувати Асоціацію про участь до 09.11.2016 року (тел. 067-431-12-81  або e-mail: voaoms@gmail.com).

«Ярмарок кредитів» стане своєрідною комунікаційною платформою, яка об’єднає інтереси з одного боку надавачів кредитів, а з іншого – отримувачів кредитів. З метою широко висвітлення заходу, будуть запрошені представники ЗМІ.

 

 

З повагою

Керівник  Секретаріату                                                             В.В. Вікалюк

 

Повернутись