Вінниччина отримала перший транш державної субвенції у сумі 720 тис. грн для виплати населенню за молоде поголів’я ВРХ

19.06.18

Про це повідомив перший заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Гижко в ході щопонеділкової апаратної наради з керівниками департаментів та служб області.

«Отримано перший транш державної субвенції, яка стосується виплати населенню за молоде поголів’я ВРХ. Адже підтримка галузі сільського господарства є одним з найбільших пріоритетів роботи Уряду України. Ця сума становить 720 тис. грн. Це є вагома підтримка тим громадянам, які зберегли молодняк та вирощуватимуть його до більш продуктивного віку. Завдяки даній підтримці, за перший квартал поточного року чисельність молодого поголів’я ВРХ збільшилась на 17 тис. В подальшому це дасть змогу збільшити темпи нарощення молочного стада, і, як наслідок, відновити великі ферми, де утримується поголів’я», -  підкреслив Андрій Гижко.

Щодо стану справ в сфері агропромислового розвитку присутніх проінформував директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів ОДА Микола Ткачук: «На сьогоднішній день посіви озимих і зернових колосових знаходяться в фазі цвітіння. Завдяки значній кількості опадів, які пройшли в області, посіви соняшника і кукурудзи знаходяться в доброму та задовільному стані. В цілому в агропромисловому комплексі індекс виробництва за січень-травень місяць поточного року склав 103% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Це дає змогу робити досить позитивні прогнози щодо обсягів цьогорічного врожаю».

 

 

Повернутись