Мітинг з нагоди 74-ї річниці визволення України від нацистських загарбників

29.10.18
.jpg
26 жовтня 2018 року в м. Тульчині з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників у роки Другої світової війни відбувся мітинг та театралізоване дійство біля меморіалу «Слава» за участю голови райдержадміністрації Віталія Чуби, заступника голови районної ради Надії Григорьєвої,  Тульчинського міського голови Валерія Весняного, керівників і працівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради, міської ради, державних установ і організацій, керівників і представників громадських формувань та районних ЗМІ.
Головуючий -  голова райдержадміністрації Чуба В.В. виступив із вступним словом та оголосив про відкриття мітингу. До присутніх звернулася заступник голови районної ради Надія Григорьєва.
У своєму виступі вона нагадала про історичні події Другої світової війни, зокрема, визволення території України в 1944 році, підкресливши військовий героїзм наших воїнів - визволителів у минулому і сучасників у справі захисту суверенітету і територіальної цілісності незалежної України в зоні проведення операції об’єднаних сил України.
По завершенню мітингу його учасники поклали квіти до меморіалу «Слава» та до братської могили періоду Другої світової війни у парку «Пам’ять».
 
 
Повернутись