Відзначення Дня медичного працівника в Томашпільській територіальній громаді

16.06.21

16 червня в Томашпільській територіальній громаді відбулись урочисті заходи з нагоди Дня медичного працівника.

Депутати Тульчинської районної ради Ігор Ярош та Алла Пилипчук долучились до урочистого заходу та виконали приємну місію вручення грамот з нагоди професійного свята - Дня медичного працівника.

Почесними грамотами Тульчинської районної ради із виплатою грошових винагород за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок в розвиток галузі охорони здоров’я, професіоналізм, компетентність, відданість справі нагороджені завідуюча терапевтичним відділенням комунального некомерційного підприємства «Томашпільська центральна районна лікарня» - Оксана Горупашенко, лікар Томашпільської амбулаторії загальної практики сімейної медицини комунального некомерційного підприємства «Томашпільський центр первинної медико-санітарної допомоги» - Ірина Гріненко та фельдшер з медицини невідкладних станів філії КНП «ТМО «Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Вінницької обласної Ради «Тульчинська станція екстреної медичної допомоги» - Валентина Бабіна.

Вітаючи медиків Томашпільської територіальної громади, присутні депутати Тульчинської районної ради зазначили, що професія медика сповнена благородної місії – служіння в ім’я інших та відданості своїй справі. Особливо це відчувається сьогодні, коли на плечі медичних працівників ліг тягар боротьби із COVID 19. Адже саме вони першими вступили у двобій зі страшною хворобою, ризикуючи власним життям та здоров’ям.

Від імені депутатського корпусу Тульчинської районної ради депутати Ігор Ярош та Алла Пилипчук висловили вдячність усім медикам та ветеранам галузі за врятовані життя, за повернуте здоров'я і радість, за вірність благородному покликанню і обов'язку із побажаннями міцного здоров'я, завзяття, творчої наснаги та гарного настрою усім представникам галузі охорони здоров’я Томашпільщини.

Повернутись