Відзначення Дня Державного Прапора України

23.08.21

       23 серпня 2021 року за участі голови Тульчинської районної ради Василя Неборецького, голови районної державної адміністрації Олександра Гаврилюка, міського голови Валерія Весняного, трудових колективів, представників громадських організацій району відбулись урочисті заходи з нагоди дня Державного Прапора України.

      Державний Прапор – один з трьох офіційних державних символів, що символізують суверенітет держави, затверджено Постановою Верховної Ради України від 28 січня 1992 р. У серпні 2004 року Президент України підписав Указ про встановлення Дня Державного Прапора України, який відзначається щорічно 23 серпня. 

       Упродовж тисячолітньої історії однією з основоположних цінностей українців було прагнення свободи. Українці в усі часи  вражали патріотизмом та братерством. Саме це спонукало їх боротися за незалежність, невід’ємними атрибутами якої споконвіків були державні символи – прапор, герб та гімн.
Українські державні символи, як і весь державотворчий спадок, є уособленням нашої величної історії, предметом національної гордості.      Синьо-жовтий стяг уособлює нашу незалежність, є історичною пам’яттю та гордістю народу. На превеликий жаль, сьогодні український прапор, прапор кольорів мирного неба і золотого поля, залитий кров’ю найкращих синів українського народу і окроплений святими сльозами матерів. Ми, українці, продовжуємо сплачувати велику ціну за право називатися нацією гордих, вільних і відповідальних громадян.

     І сьогодні цей національний символ викликає в наших серцях гордість, глибоку повагу до тих, хто залишився на сторінках історії боротьби за українську державність, та надію, що ми будемо їхніми гідними нащадками.

   Державний Прапор - це не просто стяг. Це символ єднання і можливість продемонструвати, ким ти є, звідки ти і наскільки пишаєшся своєю країною.

     Коли звучить Державний Гімн та підіймається Державний Прапор, кожного з нас охоплює глибоке почуття гордості за свою країну. Саме це допомагає пройнятися любов’ю до рідної землі та працювати на благо України, на благо Тульчинського району.

  Голова районної ради Василь Неборецький привітав жителів Тульчинського району із Днем Державного Прапора України із побажаннями усім злагоди, сил та натхнення, успіхів у роботі на благо нашої країни! Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної, вільної, неподільної і могутньої України. Миру і процвітання нашій Державі!

Повернутись