Відбулася позачергова сесія районної ради

30.01.20
 

30 січня 2020 року під головуванням заступника голови районної ради Н.Григорьєвої відбулась 35-а позачергова сесія Тульчинської районної ради 7 скликання.

В роботі сесії брали участь депутат Вінницької обласної Ради А.Мельник, перший заступник голови районної державної адміністрації О.Боровський, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних державних установ, представники районних засобів масової інформації.

На початку сесії, після виконання Державного Гімну України присутні в залі вшанували хвилиною мовчання пам’ять всіх загиблих на сході України захисників та мирних жителів.

До порядку денного 35 позачергової сесії районної внесено 7 питань, зокрема:

- про внесення змін до комплексної програми виконання Тульчинською райдержадміністрацією повноважень, делегованих Тульчинською районною радою по забезпеченню державної політики в бюджетній і соціальній сфері та реалізації заходів соціально-економічного розвитку Тульчинського району на 2019-2020 роки;

- про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2019 рік;

-  про розподіл вільного залишку районного бюджету;

- про внесення змін до рішення 34-ї сесії районної ради 7 скликання від 19.12.2019 року № 355 «Про районний бюджет на 2020 рік»;

- про затвердження Статуту КНП "Тульчинська центральна районна лікарня" Тульчинської районної ради у новій редакції;

- про внесення змін до рішення 34 сесії сесії районної ради 7 скликання від 19 грудня 2019 року №584 "Про план роботи районної ради 7 скликання на 2020 рік" та інш.

Із змінами та доповненнями прийнято рішення із шести питань порядку денного.

Заступником голови районної ради Н.Григорьєвою також було представлено начальника Тульчинського відділення поліції Немирівського відділення поліції ГУ НП у Вінницькій області Сандула Ігора Олександровича.

 

 
 
Повернутись