Відбулась чергова сесія Вінницької обласної Ради

24.02.23

 

24 лютого голова Тульчинської районної ради Василь Неборецький брав участь у засідання 37 сесії обласної Ради. 

На початку сесійного засідання депутати вшанували хвилиною мовчання пам’ять про усіх захисників та захисниць, які загинули, захищаючи України, а також про мирних жителів, які стали жертвами війни, що веде росія проти України.

Сесія ухвалила Звернення до Президента Сполучених Штатів Америки, Прем’єр-міністра Великої Британії, Президента Французької Республіки, Федерального канцлера Німеччини, Президента Республіки Польща, Президента Литовської Республіки, Президента Латвійської Республіки, Президента Естонської Республіки, Прем’єр-міністра Держави Ізраїль, Організації Об’єднаних Націй, країн-членів НАТО та Європейського Союзу, всієї міжнародної спільноти щодо надання військової і гуманітарної допомоги Україні.

Депутати також заслухали інформацію керівника Вінницької обласної прокуратури щодо результатів діяльності органів обласної прокуратури у 2022 році.

На сесії також затвердили Порядок відрахування до загального фонду обласного бюджету частини чистого прибутку (доходу) комунальними унітарними підприємствами, які належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області зі змінами.

Крім цього, депутати ухвалили низку рішень, пов'язаних з управлінням майном. 

На сесійному засіданні депутати заслухали інформацію  начальника Управління дорожнього господарства обласної військової адміністрації Артема Войтовича про будівництво, реконструкцію та ремонт автомобільних доріг у Вінницькій області у 2022 році та плани на 2023 рік. Відповідна пропозиція щодо заслуховування такої інформації була внесена на минулій сесії обласної Ради.


 

Повернутись