Вічна пам’ять Кирилюку Олександру Олексійовичу

29.06.21

28 червня 2021 року на 74-му році життя перестало битися серце дорогого батька, брата, дідуся, друга, колеги, прекрасної людини – Кирилюка Олександра Олексійовича, який передчасно полишив усіх нас і назавжди переступив поріг Вічності.

Народився Кирилюк Олександр Олексійович 25 квітня 1948 року в простій багатодітній сім’ї, в селі Левківка на Кіровоградщині.

Пережив важке післявоєнне дитинство, рано втративши матір, проніс усі тяготи та нестатки тодішнього часу.

Згодом переїхав до Тульчина, де навчався у школі-інтернат. Це була школа життя, яка навчила цінувати дружбу, та не зраджувати друзям молодості впродовж усього свого життя.

Проходив службу в Радянській Армії. Після закінчення Київського медичного училища розпочав свою діяльність у Тульчинському районі, працюючи на посадах фельдшера Бортницької дільничної лікарні, згодом у центральній районній лікарні та на інших посадах.

З 1971 по 1994 роки проходив службу в Збройних Силах, обіймаючи посади військового фельдшера, начальника аптеки в загоні прикордонного контролю, мотострілецькому полку та в різних військових частинах, в тому числі в складі групи радянських військ у Німеччині.

У 1980 році Олександру Олексійовичу було присвоєно військове звання «Прапорщик».

Брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Вийшовши на заслужений відпочинок продовжив свою трудову діяльність: понад чверть віку працював на різних посадах в Тульчинській районній державній адміністрації, начальником служби охорони на підприємствах району, 13 років поспіль завідуючим господарством Тульчинської районної ради. На усіх посадах, які обіймав, Олександр Олексійович був відповідальним, професійним та сумлінним працівником.

Все своє  життя Олександр Олексійович присвятив служінню людям.

Він любив життя і любив людей. Був порядною людиною, справжнім життєлюбом та оптимістом, надійним товаришем. Він був щирою та відкритою людиною і назавжди залишиться таким у наших серцях.

Обірвалося життя дорогого колеги і просто хорошої, чуйної людини Олександра Олексійовича Кирилюка.

Його професійний та життєвий шлях – це приклад відданості та гідності, любові до професії, людей та рідної землі.

Розділяючи біль втрати, висловлюємо глибоке співчуття – синам Ярославу Олександровичу та Павлу Олександровичу та їх сім’ям, рідним, близьким з приводу важкої втрати – смерті дорогого батька, брата, дідуся, колеги, друга та побратима – Олександра Олексійовича Кирилюка.

Вічна пам'ять та Царство небесне покійному!

Повернутись