В Україні стане більше ВЛК

26.06.23

 

 

У суботу, 24 червня, Уряд затвердив план заходів з оптимізації процесів військово-лікарської експертизи на 2023 рік.

Він має на меті забезпечити військовослужбовців належним та швидким сервісом проходження ВЛК та зменшити навантаження на заклади охорони здоров’я в системі Міноборони, інших складових сил оборони та комунальних закладах охорони здоров’я.

Запрацює автоматизація перебігу проходження ВЛК, з’явиться інтеграція медичних процесів між військовими та цивільними компонентами. Серед інших завдань плану - викорінення надмірної бюрократії та забезпечення військовослужбовців соціальними гарантіями.

- Цим рішенням ми впроваджуємо ефективні процеси, які здатні забезпечити якісне проходження ВЛК в умовах воєнного стану. Буде розширена мережа ВЛК, впроваджені цифрові інструменти, обладнані приміщення до вимог людей з обмеженими можливостями. Будуть проведені інформаційні кампанії, щоби кожен військовослужбовець чітко знав свої права під час проходження ВЛК, лікування чи реабілітації, - повідомив Міністр оборони Олексій Резніков.

Для реалізації цих завдань активно співпрацюють підрозділи ЗСУ, Міноборони , Мінохорони здоровʼя , Мінветеранів, Мінцифри та громадськості.

Командування Медичних сил Збройних Сил України

 

 

Повернутись