В Україні продовжено карантин до 30 червня

21.04.21

 

Таке рішення ухвалили сьогодні на засіданні Уряду.

«Уряд продовжує до 30 червня режим надзвичайної ситуації. Надзвичайна ситуація насамперед стосується органів державної влади та їх постійної готовності щодо протидії пандемії. Водночас це ще одне нагадування всім українцям, що ми маємо залишатися обачними та обережними. Адже від цього залежить здоров’я та життя наших близьких», ‑ зазначив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Нагадаємо, що режим надзвичайної ситуації по всій Україні було введено у березні 2020 року. Після цього карантинні обмеження кілька разів змінювали – від повного локдауну по країні до карантину вихідного дня та адаптивних обмежень. Згідно з останнім до сьогоднішнього дня рішенням Уряду, карантин в Україні було подовжено до 30 квітня.

«Надзвичайна ситуація насамперед стосується органів державної влади та їх постійної готовності щодо протидії пандемії. Водночас це ще одне нагадування всім українцям, що ми маємо залишатися обачними та обережними. Адже від цього залежить здоров’я та життя наших близьких», - зазначив Денис Шмигаль.

Разом з тим Прем’єр-Міністр закликав українців проявити обачність та свідоме ставлення в період травневих свят та Великодня: «У ці дні ми закликаємо людей залишатися вдома. Масові скупчення людей на Великдень можуть призвести до нової хвилі захворюваності. Лише наша обережність, дотримання протиепідемічних правил та вакцинація зможуть зупинити вірус».

Повернутись