В м. Тульчин відбулось виїзне робоче засідання Громадської організації «Вінницький Бізнес Клуб»

23.04.21

Голова Тульчинської районної ради Василь Неборецький 22 квітня 2021 року взяв участь у  виїзному засіданні Громадської організації «Вінницький Бізнес Клуб», яке відбулось у м. Тульчині.

В ході ознайомчої частини учасники виїзного засідання відвідали палац Потоцьких – пам’ятку архітектури та ознайомились з матеріально- науковою базою Вищого професійного училища №41. 

Пленарна частина відбулась за участі членів ГО «Вінницький Бізнес Клуб», директора департаменту міжнародного співробітництва і регіонального розвитку Вінницької ОДА, міського керівництва м. Тульчин, представників бізнес спільноти м.Тульчин та складалась з виступів та обговорення нагальної проблематики та перспектив співпраці між бізнес-клубом і Тульчинської територіальної громади. 

Учасники засідання обмінялись думками щодо майбутньої співпраці, обговорили проблеми та перспективи створення індустріального парку на території Тульчинської громади.
У пленарній частині учасникам робочого засідання було презентовано проект, від засновників і керівництва «Opera Fest Tulchyn», який відкриває можливості для креативного бізнесу, як економічного важелю розвитку громад. Назва проекту «Тульчин - мала культурна столиця України». Проєкт презентувала: Френкель Ірина Володимирівна - директор Українського центру культурних досліджень, заслужена артистка України,незалежний експерт з питань культурної політики.

За наслідками проведення робочого засідання, з метою розвитку подальшої співпраці відбулось офіційне підписання МЕМОРАНДУМІВ: «Про економічне співробітництво та соціальне партнерство» (між ГО «Вінницький Бізнес Клуб» та Тульчинською міською радою).

Варто відзначити професійну зацікавленість представників бізнес спільноти в налагодженні та розвитку подальшої співпраці з Тульчинською міською радою, враховуючи фаховий підхід приймаючої сторони до процесу підготовки інвестиційних пропозицій та формування сприятливої інвестиційної політики на території Тульчинської територіальної громади.

Повернутись