Урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування

07.12.17

7 грудня 2017 року в приміщенні Будинку Рад за участі заступника голови районної ради Григорьєвої Н.І., голови районної державної адміністрації Підболячного М.В., першого заступника голови РДА Побережника В.І., заступника голови РДА Глізнєцова В.М.,  голів постійних комісій районної ради, голів сільських, селищних, міської рад, представників органів місцевого самоврядування району, керівників районних відділів та служб відбулись урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Із вітальним словом до голів місцевих рад, депутатів, представників органів місцевого самоврядування, ветеранів звернулась заступник голови районної ради Григорьєва Н.І., яка зазначила, що добробут людей і сильна держава неможливі без ефективної публічної влади у центрі й на місцях. Всі, хто причетний до роботи в органах місцевого самоврядування, щодня відчувають особливу відповідальність за консолідацію, суспільний спокій і благополуччя громадян. Саме нам дбати про економічний розвиток громад, створення нових робочих місць, втілення ефективних інфраструктурних проектів, процвітання сіл, селищ  наших громад. Діяльність районної, міської, селищних та сільських рад завжди відкрита, прозора і спрямована  на задоволення життєвих потреб мешканців району. На порядку денному досить багато проблем,  розв'язання яких дасть можливість Тульчинщині розвиватися стабільно. А визначальну роль у вирішенні життєво важливих для нас з вами питань відіграють саме органи місцевого самоврядування.

Заступник голови районної ради висловила вдячність депутатам місцевих рад усіх рівнів, усім працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість роботі, професіоналізм, відповідальність та запевнила, що   працівники органів місцевого самоврядування залишатимуться завжди мудрими, толерантними, готовими в будь-яку хвилину прийти на допомогу. І разом з усією громадою, депутатами,  партійними та громадськими організаціями в мирі й злагоді підніматимуть потенціал району на вищий рівень.

Із вітальним словом до представників органів місцевого самоврядування звернулись голова районної державної адміністрації Підболячний М.В., голова комітету райкому профспілок працівників державних установ Котляр Л.І., Кинашівський сільський голова Баленко О.В.

У форматі проведеного заходу відбулась церемонія нагород представників органів місцевого самоврядування.

 

 

 

 

Повернутись