Україна-держава добровольців

14.03.23

14 березня, коли в нашій країні відзначається День українського добровольця, розпочинаємо рядками Ліни Костенко:

Росли, росли - і виросли хлоп’ята.

Чиїсь кохані і чиїсь сини.

Щоб Україна не була розп’ята,

пішли боротись, -

хто ж, як не вони?!

Господь їм сил подвоїв і потроїв.

Здолали все, подужали заброд.

Так виникає нація героїв.

Так постає з населення народ.

Пам'ятаючи про всіх українців, які лише янголами з небес можуть пролітати над квітучими полями рідного краю, голова районної ради Василь Неборецький разом із керівниками районної військової адміністрації, Тульчинської міської ради та громадськістю у жалобі схилили голови та хвилиною мовчання вшанували героїв, які не за примусом, а за покликом серця під час Революції Гідності та війни з російськими терористами віддали своє життя за свободу та європейський вибір.

Як і 9 років тому, коли сформувалися перші добровольчі батальйони, так і сьогодні кожен, хто, не вагаючись, зі зброєю боронить українські міста й села, повертає синьо-жовтий прапор на звільнені землі, рятує людей з-під обстрілів, лікує в підвалах, виходить на мітинги, співаючи під пострілами Державний Гімн, надає прихисток у власній оселі біженцям, долучається до армії волонтерів, плете маскувальні сітки, готує смаколики для захисників, передає малюнки й листи підтримки воїнам, пише зворушливі вірші, співає зафарбовані оптимізмом пісні, є ДОБРОВОЛЬЦЕМ!

ВИ-ГОРДІСТЬ НЕЗЛАМНОЇ НАЦІЇ!