Участь в Засіданні Палати місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

04.06.21

 03 червня 2021 року в м.Хмельницький  відбулось засідання Палати місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних влад при Главі держави.

В районній студії учасниками засідання були голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк, голова районної ради Василь Неборецький, заступники голови райдержадміністрації Володимир Cкалій та Сергій Чепернатий, міські, селищні та сільські голови Тульчинського району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Головуючим на засіданні Палати місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України був обраний заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко.

Президент України Володимир Зеленський у своєму виступі зазначив, що Конгрес є важливим майданчиком для взаємодії центральних органів влади та місцевих громад, який має допомогти у розв'язанні нагальних проблем регіонів.

Учасниками засідання було обрано голову Палати місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних влад, ним став очільник м.Львів Андрій Садовий.

Його заступниками були обрані міський голова Житомира Сергій Сухомлин та міський голова Дніпра Борис Філатов.

Серед тем, які звучали на засіданні були:

- підготовка регіонів до опалювального сезону;

- питання передачі професійно-технічних училищ у комунальну власність.

Також учасники заходу підтримали основні концептуальні положення реформи системи архітектурно-будівельного контролю, які передбачені відповідним законопроектом, що перебуває на розгляді у Верховній Раді.

Повернутись