Участь у роботі всеукраїнської онлайн-наради

17.06.21

17 червня 2021 року голова районної ради Василь Неборецький та заступник голови районної ради Оксана Трач брали участь у роботі всеукраїнської онлайн-наради з актуальних питань діяльності районних рад.

На заході обговорювались питання роботи Української Асоціації районних та обласних рад щодо відстоювання інтересів органів місцевого самоврядування субрегіонального рівня та зв’язаний з цим нормотворчий процес.

Також вімічалось, що всеукраїнські асоціації органів місцевого самоврядування повинні мати право законодавчої ініціативи.

Про це зазначив Голова Секретаріату Української асоціації районних та обласних рад Юрій Андрійчук: «Хоч теперішній Закон про Асоціації дає можливість працювати, ми все ж у 2019 році звернулися до Комітету Верховної Ради з пропозицією надання всеукраїнським асоціаціям права законодавчої ініціативи. Такий крок дозволив би готувати закони для розвитку місцевого самоврядування, оскільки вони б виходили від самих самоврядців…».

Крім того, Юрій Андрійчук наголосив, що сьогодні для УАРОР є пріоритетним питанням – внесення змін до Конституції щодо децентралізації влади де будуть передбачені виконавчі органи для районних та обласних рад.

Повернутись