Участь у роботі сесії Студенянської сільської ради

25.08.21

          25 серпня 2021 року голова Тульчинської районної ради Василь Неборецький брав участь у роботі 15 позачергової сесії Студенянської сільської ради 8 скликання. Сесія відбулась під головуванням Студенянського сільського голови Олексія  Кирнасівського. До  порядку денного внесено ряд проектів рішень, зокрема:

- Про утворення старостинських округів та затвердження Положення про старостинські   округи Студенянської сільської територіальної громади

- Про внесення змін до рішення  Студенянської сільської ради від 23.12.2020 р. № 86    «Про бюджет  Студенянської сільської територіальної громади на 2021 рік»

- Про  затвердження Положення про виконавчий комітет  Студенянської  сільської  ради

- Про внесення змін до Статутукомунального закладу «Студенянська Публічна     бібліотека»

- Про зміну найменування та затвердження статутів закладів загальної середньої   освіти Студенянської сільської  ради  в новій редакції та інш.

            Виступаючи перед  депутатами та активом сільської ради голова районної ради Василь Неборецький відзначив активну роботу територіальної громади щодо участі у проектах та конкурсах, а відтак залучення позабюджетних коштів для свого розвитку.

    За вагомий  внесок в соціально-економічний розвиток, відстоювання інтересів громади та з нагоди 30-ї річниці Незалежності України грамотою районної ради із врученням пам’ятного ордена «НЕЗАЛЕЖНА  УКРАЇНА» нагороджено голову Студенянської територіальної громади Олексія Кирнасівського, а також за багаторічну самовіддану працю, високий професіоналізм грамотою районної ради нагороджено начальника фінансового управління Студенянської сільської ради Вікторію Монастирську.

 

Повернутись